Skip to Content
ANNOUNCEMENT

TAG CLOUD TAG CLOUD

Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element

LATEST ACTIVITIES LATEST ACTIVITIES

  • Majlis Perasmian Kursus Upskilling Pegawai Penguatkuasa Gred KP29 MAQIS
    Date : 22 June 2019 (Saturday) - 22 June 2019 (Saturday)
    Time : 3.00 pm - 5.00 pm
    Location : Damai Park Resort, Merbok Kedah
  • Majlis Sambutan Hari Raya Aidilfitri dan Hari Bertemu Pelanggan MAQIS
    Date : 19 June 2019 (Wednesday) - 19 June 2019 (Wednesday)
    Time : 11:30 Pagi - 2:30 Petang
    Location : Wisma Tani
  • Majlis Iftar Ramadhan bersama Ketua Pengarah MAQIS di MAQIS Negeri Perlis.
    Date : 19 May 2019 (Sunday) - 19 May 2019 (Sunday)
    Time : 6.30 pm – 9.00 pm
    Location : Pejabat MAQIS Negeri Perlis
  • Majlis Iftar Ramadhan bersama Ketua Pengarah MAQIS di MAQIS Negeri Kelantan.
    Date : 12 May 2019 (Sunday) - 12 June 2019 (Wednesday)
    Time : 6.30 pm – 9.00 pm
    Location : Pejabat MAQIS Negeri Kelantan
  • Majlis penyerahan sumbangan berbuka puasa kepada pegawai maqis KLIA, KLIA2 & KLIA Kargo & majlis berbuka puasa bersama warga maqis Selangor.
    Date : 08 May 2019 (Wednesday) - 09 May 2019 (Thursday)
    Time : 6.30 pm – 9.00 pm
    Location : MAQIS Pelabuhan Klang Barat.
  • Majlis Perbarisan Tamat Kursus Upskilling Pegawai Penguatkuasa Gred KP29 Jabatan perkhidmatan kuarantin dan pemeriksaan Malaysia (MAQIS) siri 1 Tahun 2019.
    Date : 04 May 2019 (Saturday) - 04 May 2019 (Saturday)
    Time : 8.30 Pagi – 1.00 petang
    Location : Padang Kawad Maktab Penjara Malaysia,Kajang Selangor
  • Sidang media Ketua Pengarah MAQIS bersama Ketua Pengarah AKSEM - Operasi Bersepadu di ICQS Durian Burung.
    Date : 28 April 2019 (Sunday) - 28 June 2019 (Friday)
    Time : 9.00 Pagi
    Location : Kota Putra Durian Burung, Kedah
  • Agihan Infaq Ramadhan MAQIS Pahang dengan Kerjasama agihan bersama amil bahagian Jabur.
    Date : 26 April 2019 (Friday) - 26 April 2019 (Friday)
    Time : 9.00 Pagi
    Location : asnaf felda kg alur batu, Jabur, Pahang
  • Majlis Sambutan Hari Raya Aidilfitri Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani
    Date : 13 June 2019 (Thursday) - 13 June 2019 (Thursday)
    Time : 12.00 tengahari - 2.30 petang
    Location : Dewan Serbaguna, Wisma Tani
  • Ketua Setiausaha MOA, Ybhg. Dato’ Mohd Sallehhuddin Hassan bersama-sama dengan pengurusan tertinggi MOA telah turun padang di MAEPS bagi melihat progres pembangunan kemudahan serta laman-laman yang akan digunakan semasa MAHA 2018.
    Date : 19 September 2018 (Wednesday) - 20 September 2018 (Thursday)
    Time :
    Location : MAEPS, Serdang.
Last Update:
Aplikasi Jumlah Pelawat ini hanya dipaparkan untuk Pengurus Laman bagi tujuan mengubah configurasi.