Skip to Content
ANNOUNCEMENT

TAG CLOUD TAG CLOUD

Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element

LATEST ACTIVITIES LATEST ACTIVITIES

  • Majlis Pelancaran Keramat MAQIS disaksikan oleh YB Dato' Salahuddin bin Ayub, Menteri Pertanian dan Industri Asas Tani
    Date : 20 August 2019 (Tuesday) - 20 August 2019 (Tuesday)
    Time : 7.00 pagi
    Location : Pejabat Pintu Masuk MAQIS KLIA MTB
  • Program Lawatan Pengarah Pembangunan Organisasi(BPO) Ke Pintu Masuk
    Date : 15 August 2019 (Thursday) - 15 August 2019 (Thursday)
    Time : 8.00 pagi - 5.30 petang
    Location : Pintu Masuk
  • Bengkel Pemantapan Kumpulan Inovatif dan Kreatif (KIK) Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia MAQIS
    Date : 26 July 2019 (Friday) - 28 July 2019 (Sunday)
    Time :
    Location : Empress Hotel Sepang
  • Majlis Syarahan Perdana MARDI – Agrotourism : Platform Pemindahan Teknologi MARDI oleh Tn. Hj. Azman Mohd Saad, Pengarah Pusat Pemindahan Teknologi dan Pembangunan Usahawan MARDI
    Date : 29 July 2019 (Monday) - 29 July 2019 (Monday)
    Time : 2.30 petang
    Location : Dewan Tan Sri Yusof Hashim, Ibu Pejabat MARDI Serdang.
  • Majlis Perbarisan Tamat Kursus Upskilling Pegawai Penguatkuasa MAQIS KP29
    Date : 20 July 2019 (Saturday) - 20 July 2019 (Saturday)
    Time : 9.00 Pagi - 2.00 Petang
    Location : Damai Park Resort, Merbok Kedah
  • Taklimat Pekeliling Perkhidmatan Bilangan 5/2018: Garis Panduan Penyeliaan Gangguan Seksual di Tempat Kerja
    Date : 16 July 2019 (Tuesday) - 16 July 2019 (Tuesday)
    Time : 10.30 pagi - 11.30 pagi
    Location : Dewan MOA, Wisma Tani
  • Ceramah Psikologi - Tangani Stress Hidup Bahagia
    Date : 12 July 2019 (Friday) - 12 July 2019 (Friday)
    Time : 8.30 pagi -11.00 pagi
    Location : MAQIS HQ, Wisma Tani
  • Bengkel Corruption Risk Management(CRM) - MOA
    Date : 09 July 2019 (Tuesday) - 11 July 2019 (Thursday)
    Time :
    Location : The Straits Hotel & Suite Melaka
  • Kursus Asas Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 Siri 2 MAQIS
    Date : 01 July 2019 (Monday) - 05 July 2019 (Friday)
    Time : -
    Location : Empress, Hotel Sepang Selangor
  • Majlis Perasmian Kursus Upskilling Pegawai Penguatkuasa Gred KP29 MAQIS
    Date : 22 June 2019 (Saturday) - 22 June 2019 (Saturday)
    Time : 3.00 pm - 5.00 pm
    Location : Damai Park Resort, Merbok Kedah
Last Update:
Aplikasi Jumlah Pelawat ini hanya dipaparkan untuk Pengurus Laman bagi tujuan mengubah configurasi.