Skip to Content
ANNOUNCEMENT

TAG CLOUD TAG CLOUD

Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element

LATEST ACTIVITIES LATEST ACTIVITIES

  • Taklimat Pekeliling Perkhidmatan Bilangan 5/2018: Garis Panduan Penyeliaan Gangguan Seksual di Tempat Kerja
    Date : 16 July 2019 (Tuesday) - 16 July 2019 (Tuesday)
    Time : 10.30 pagi - 11.30 pagi
    Location : Dewan MOA, Wisma Tani
  • Ceramah Psikologi - Tangani Stress Hidup Bahagia
    Date : 12 July 2019 (Friday) - 12 July 2019 (Friday)
    Time : 8.30 pagi -11.00 pagi
    Location : MAQIS HQ, Wisma Tani
  • Bengkel Corruption Risk Management(CRM) - MOA
    Date : 09 July 2019 (Tuesday) - 11 July 2019 (Thursday)
    Time :
    Location : The Straits Hotel & Suite Melaka
  • Kursus Asas Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 Siri 2 MAQIS
    Date : 01 July 2019 (Monday) - 05 July 2019 (Friday)
    Time : -
    Location : Empress, Hotel Sepang Selangor
  • Majlis Perasmian Kursus Upskilling Pegawai Penguatkuasa Gred KP29 MAQIS
    Date : 22 June 2019 (Saturday) - 22 June 2019 (Saturday)
    Time : 3.00 pm - 5.00 pm
    Location : Damai Park Resort, Merbok Kedah
  • Majlis Sambutan Hari Raya Aidilfitri dan Hari Bertemu Pelanggan MAQIS
    Date : 19 June 2019 (Wednesday) - 19 June 2019 (Wednesday)
    Time : 11:30 Pagi - 2:30 Petang
    Location : Wisma Tani
  • Majlis Iftar Ramadhan bersama Ketua Pengarah MAQIS di MAQIS Negeri Perlis.
    Date : 19 May 2019 (Sunday) - 19 May 2019 (Sunday)
    Time : 6.30 pm – 9.00 pm
    Location : Pejabat MAQIS Negeri Perlis
  • Majlis Iftar Ramadhan bersama Ketua Pengarah MAQIS di MAQIS Negeri Kelantan.
    Date : 12 May 2019 (Sunday) - 12 June 2019 (Wednesday)
    Time : 6.30 pm – 9.00 pm
    Location : Pejabat MAQIS Negeri Kelantan
  • Majlis penyerahan sumbangan berbuka puasa kepada pegawai maqis KLIA, KLIA2 & KLIA Kargo & majlis berbuka puasa bersama warga maqis Selangor.
    Date : 08 May 2019 (Wednesday) - 09 May 2019 (Thursday)
    Time : 6.30 pm – 9.00 pm
    Location : MAQIS Pelabuhan Klang Barat.
  • Majlis Perbarisan Tamat Kursus Upskilling Pegawai Penguatkuasa Gred KP29 Jabatan perkhidmatan kuarantin dan pemeriksaan Malaysia (MAQIS) siri 1 Tahun 2019.
    Date : 04 May 2019 (Saturday) - 04 May 2019 (Saturday)
    Time : 8.30 Pagi – 1.00 petang
    Location : Padang Kawad Maktab Penjara Malaysia,Kajang Selangor
Last Update:
Aplikasi Jumlah Pelawat ini hanya dipaparkan untuk Pengurus Laman bagi tujuan mengubah configurasi.