Pejabat MAQIS Negeri Perlis

Pengarah  : Tuan Hj. Khairi bin Arif
Alamat :

Kompleks Kuarantin MAQIS Padang Besar,

02100 Padang Besar, Perlis.

Email : khairi@maqis.gov.my
No. Telefon : 04-9490230
Faks : 04-949 1163

Pejabat MAQIS Negeri Kedah

Pengarah  : Pn. Lily Rosalind A/P Paul Pakianathan
Alamat :

Kompleks ICQ Bukit Kayu Hitam, 06050 Bukit Kayu Hitam, Kedah.

Email : lilyrosalind@maqis.gov.my
No. Telefon : 04-9221527
Faks : 04-9221394

Pejabat MAQIS Negeri Pulau Pinang

Pengarah  : Puan Zarina binti Ramli
Alamat :

Jalan Ban, 11960 Bayan Lepas, Pulau Pinang.

Email : zarina@maqis.gov.my
No. Telefon : 04-645 1296
Faks : 04-643 1302

Pejabat MAQIS Negeri Perak

Pengarah  : En. Zamri bin Hashim
Alamat :

Lapangan Terbang Sultan Azlan Shah, 31350 Ipoh, Perak

Email : zamri.hashim@maqis.gov.my
No. Telefon : 05-311 4982
Faks : 05-311 4931

Pejabat MAQIS Negeri Selangor / Negeri Sembilan

Pengarah  : Dr. Tarmisal bin Alimin
Alamat :

Aras 3, Wisma Kastam Pelabuhan Utara,Lengkungan Sultan Hishamudin 42007 Pelabuhan Klang, Selangor.

Email : tarmisal@maqis.gov.my
No. Telefon : 03-3176 4376
Faks : 03-3176 1721

Pejabat MAQIS Negeri Melaka / Johor

Pengarah  : Puan Nur Afifah binti A.Rahman
Alamat :

Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Tanjung Kupang, 81560 Gelang Patah, Johor.

Email : nurafifah@maqis.gov.my
No. Telefon : 07-513 3109 ( Pentadbiran ) 07-513 0502 ( Eksport ) 07-507 2554 ( Import )
Faks : 07-513 3121

Pejabat MAQIS Negeri Pahang / Terengganu

Pengarah  : Nur Syazwina binti Abdul Somat
Alamat :

Pelabuhan Kuantan, Tingkat 1, Bangunan Kerajaan, KM25, Tanjong Gelang, 25700 Kuantan, Pahang.

Email : syazwina@maqis.gov.my
No. Telefon : 09-5834155
Faks : 09-5834091

Pejabat MAQIS Negeri Kelantan

Pengarah  : En. Mohd Azam Bin Yahya
Alamat :

Stesen Kuarantin Haiwan Rantau Panjang, 17200 Rantau Panjang, Kelantan.

Email : azam@maqis.gov.my
No. Telefon : 09-7950424
Faks : 09-7951448

Pejabat MAQIS Negeri WP Labuan

Pengarah  : En. Nazrul Azman bin Mat Rahim
Alamat :

Jalan Patau-Patau, Peti Surat 82071, 87030 WP Labuan.

Email : nazrulazman@maqis.gov.my
No. Telefon : 087-408 715
Faks : 087-411 895
Page has been accessed 3786 times