Pejabat MAQIS Negeri Pejabat MAQIS Negeri

NEGERI PENGARAH MAQIS NEGERI ALAMAT NO. TELEFON NO. FAKS LOKASI
Perlis

Tuan Hj. Khairi bin Arif
Email: khairi@maqis.gov.my

Pejabat MAQIS Negeri Perlis
Kompleks Kuarantin MAQIS Padang Besar,
02100 Padang Besar, Perlis.

04-949 1272 04-949 1163 drop point
Kedah

Pn. Lily Rosalind A/P Paul Pakianathan

Email: lilyrosalind@maqis.gov.my

Pejabat MAQIS Negeri Kedah,
d/a Kompleks ICQ Bukit Kayu Hitam, 06050 Bukit Kayu Hitam, Kedah.

04-966 9343 04-966 9343 drop point
Pulau Pinang

Puan Zarina binti Ramli

Email: zarina@maqis.gov.my

Pejabat MAQIS Negeri Pulau Pinang,
9583, Jalan Ban, 11960 Bayan Lepas, Pulau Pinang.

04-645 1296 04-643 1302 drop point
Perak

En. Zamri bin Hashim

Email: zamri.hashim@maqis.gov.my

Pejabat MAQIS Negeri Perak, d/a Lapangan Terbang Sultan Azlan Shah, 31350 Ipoh, Perak

05-311 4982 05-311 4931 drop point

Selangor /

N. Sembilan

Dr. Tarmisal bin Alimin

Email: tarmisal@maqis.gov.my

Pejabat MAQIS Negeri Selangor,
Aras 3, Wisma Kastam Pelabuhan Utara,Lengkungan Sultan Hishamudin 42007 Pelabuhan Klang, Selangor.

03-3176 4376 03-3176 1721 drop point
Johor/Melaka

Puan Nur Afifah binti A.Rahman

Email: nurafifah@maqis.gov.my

Pejabat MAQIS Negeri Johor,
d/a Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Tanjung Kupang, 81560 Gelang Patah, Johor.

07-513 3109

(Pentadbiran)

07-513 0502

(Eksport)

07-507 2554

(Import)

07-513 3121 drop point
Pahang /Terengganu

Nur Syazwina binti Abdul Somat

Email: syazwina@maqis.gov.my

Pejabat MAQIS Negeri Pahang,
d/a Pelabuhan Kuantan, Tingkat 1, Bangunan Kerajaan, KM25, Tanjong Gelang, 25700 Kuantan, Pahang.

09-5834155 09-5834091 drop point
Kelantan

En. Mohd Azam Bin Yahya

Email: azam@maqis.gov.my

Pejabat MAQIS Negeri Kelantan,
Stesen Kuarantin Haiwan Rantau Panjang, 17200 Rantau Panjang, Kelantan.
09-7950424 09-7951448 drop point
Wilayah Persekutuan Labuan

En. Nazrul Azman bin Mat Rahim

Email: nazrulazman@maqis.gov.my

Pejabat MAQIS WP Labuan
Jalan Patau-Patau, Peti Surat 82071, 87030 WP Labuan.

087-408 715 087-411 895 drop point
Laman telah diakses 23397 kali